Regulamin Węgorzyńskiej Ultramaratońskiej Doby

REGULAMIN   „WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ  DOBY” POD   PATRONATEM BURMISTRZA WĘGORZYNA  MONIKI KUŹMIŃSKIEJ
Więcej…

Komunikat przedstartowy

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY DLA ZAWODNIKÓW UCZESTNICZĄCYCH W ‘WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ DOBIE’
Więcej…

e dudek

Gość honorowy. Edward Dudek. Fundator zaproszenia z pakietem startowym na Maraton Beskidy.

dolina charloty

Nagroda ufundowana przez Dolinę Charllotty:voucher  pobyt dla dwóch osób na dwa dni z zabiegiem

5. 75'
11. Mateusz Żugaj 87' Paweł Iskrapilka 96.
19. Hubert Jaskólskizk 81' Filip Kop-Ostrowski
4. zmiana
3. (Jan Szarmach)
zmiana (Paweł Gejdyk)zk 11. 55'
16. Alan Kwiatkowski zmiana Emilian Kamińskizk 89.
10.  Filip Szulik
71' Daniel Romańczykzk 10. zmiana
9. Piotr Orłowski
  (Jakub Prokopiak)
14. 80'
20. Jakub Pełka zmiana Karol Orłowskizkzkczk
6.
17. Grzegorz Bielicki 60' Jan Skuratowskipilka 7.
5. Paweł Graban
zmiana Damian Dzierbicki
22.
10. Bartosz Kamiński   Dawid Teodorczyk 19.
8. Kacper Pluta   Wojciech Guźniczakpilka
21.
  UNIA:     SPARTA:

gwizdekPaweł Heleniarz (Szczecin)

choragiewki

Artur Wels, Szymon Pawłowski

Rok 2019 Węgorzyńska Sparta rozpoczęła  od meczu pucharowego. W piątej rundzie tych rozgrywek przyszło zmierzyć się z A-klasową Unią Dolice. Faza okresu przygotowawczego, czy stan boiska o tej porze roku nie dawały podstaw by oczekiwać widowiska na przyzwoitym poziomie. W efekcie tego spotkanie to szczególnie w pierwszej połowie nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji bramkowych. Miejscowi stwarzali pozorne zagrożenie, głównie po dośrodkowaniach, które ostatecznie nie zmuszały do wielkiego wysiłku Kornela Pękali.  Po drugiej stronie na uwagę zasługują jedynie dwa strzały oddane na bramkę gospodarzy, czyli Macieja Więcka z rzutu wolnego oraz Filipa Kop-Ostrowskiego, który trafił w poprzeczkę. Druga odsłona również zaczęła się w podobnym zarysie do pierwszej.  Z upływem minut to przyjezdni osiągali przewagę na placu gry. Po jednym z rzutów rożnych, bramkę otwierającą wynik spotkania zdobywa Jan Skuratowski. To była 68 minuta. W 73 minucie zrobiło się 2-0 dla Sparty. To efekt akcji prawą stroną, po której piłkę z bliskiej odległości do bramki rywali skierował Wojciech Guźniczak.  Od 75 minuty, zespół Sparty grał w osłabieniu, gdyż drugie napomnienie otrzymał Karol Orłowski.  Mimo tego nie zmieniło to specjalnie obrazu gry. Goście kontrolowali poczynania na boisku a w końcówce Paweł Iskra ustalił wynik spotkania na 3-0.