Regulamin Węgorzyńskiej Ultramaratońskiej Doby

REGULAMIN   „WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ  DOBY” POD   PATRONATEM BURMISTRZA WĘGORZYNA  MONIKI KUŹMIŃSKIEJ
Więcej…

Komunikat przedstartowy

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY DLA ZAWODNIKÓW UCZESTNICZĄCYCH W ‘WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ DOBIE’
Więcej…

e dudek

Gość honorowy. Edward Dudek. Fundator zaproszenia z pakietem startowym na Maraton Beskidy.

dolina charloty

Nagroda ufundowana przez Dolinę Charllotty:voucher  pobyt dla dwóch osób na dwa dni z zabiegiem

Bartosz Rogowski 1.
2. Patryk Sobiegrajzk   Karol Orłowski 6.
14. Damian Kulon
  Maciej Więcek 23.
15. Leszek Pazdur
zmiana Damian Dzierbicki
22.
16. (Łukasz Wiśniewski)
 71' Emilian Kamiński 89.
8. (Andrzej Wojciechowski)
65' (Kamil Pacelt) 5. 65'
5. Dominik Kubiak
zmiana Grzegorz Tarasewicz
11.
 9. (Norbert Kornaga) 60' Jarosław Kiernicki 9.
17. Michał Michurskizk
6. Dawid Ejzygmannpilka

RASEL:     SPARTA:

gwizdekMiłosz Szkołuda (Koszalin)

choragiewki

Kamil Musyt, Marcin Leśniewski

Bez punktów zakończyła się wyprawa do podkołobrzeskiego Dygowa. Spotkanie z tamtejszym Raselem trzeba będzie jak najszybciej zapomnieć gdyż w przeciągu całych 90 minut, goście mieli może ze dwie okazje strzeleckie a poza nimi to spotkał ich najniższy wymiar kary. W pierwszych 10 minutach obraz gry nie zapowiadał takiego finiszu jaki miał miejsce po ostatnim gwizdku sędziego. Spartanie więcej operowali piłką, zmuszając do biegania miejscowych. Niestety nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. W 17 minucie po jednym z rzutów rożnych, do dośrodkowanej piłki źle zabrał się Bartek Rogowski.  Strąconą piłkę w światło bramki próbował jeszcze wybić Dawid Teodorczyk ale ostatecznie ta wpadła do bramki. Tak padł jedyny gol w tym spotkaniu. Bramek mogło paść znacznie więcej. W 22 minucie błąd bramkarza Sparty zdołał naprawić sam sprawca broniąc oddany strzał. W 28 minucie miała miejsce kolejna strata futbolówki w okolicach środka pola. Tym razem udana interwencja Rogowskiego sprawiła że nadal było 1:0 dla gospodarzy. Tyle do przerwy. W drugiej części gry poprawiła się aura na Stadionie w Dygowie a wraz z nią gra przyjezdnych. W 47 minucie uderzał na bramkę rywali Grzegorz Tarasewicz. Lepszą okazję miał Jarek Kiernicki, którego strzał odbił na rzut rożny bramkarz rywali. W kolejnych miunutach sytuacje bramkowe marnowali miejscowi. W 61 minucie kolejną dobrą interwencją Bartek Rogowski rehabilituje się za błąd z pierwszej połowy. W 63 minucie również było groźnie pod bramką Sparty ale wynik nie zmienił się ponownie za sprawą Rogowskiego. W 66 minucie ponownie bramkarz Sparty udaną interwencją ratuje zespół przyjezdnych przed stratą kolejnych bramek. Minutę później Maciej Więcek dalekim podaniem zagrywa futbolówkę do Jarka Kiernickiego. Ten łamie akcję do środka lecz uderza nad bramką. W 83 minucie kąśliwym strzałem Paweł Gejdyk próbował zaskoczyć bramkarza miejscowych. Skończyło się na rzucie rożnym. W końcowych minutach trzy sytuacje podbramkowe stworzyli sobie miejscowi jednak skuteczność tego dnia nie była ich mocną stroną.