Regulamin Węgorzyńskiej Ultramaratońskiej Doby

REGULAMIN   „WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ  DOBY” POD   PATRONATEM BURMISTRZA WĘGORZYNA  MONIKI KUŹMIŃSKIEJ
Więcej…

Komunikat przedstartowy

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY DLA ZAWODNIKÓW UCZESTNICZĄCYCH W ‘WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ DOBIE’
Więcej…

e dudek

Gość honorowy. Edward Dudek. Fundator zaproszenia z pakietem startowym na Maraton Beskidy.

dolina charloty

Nagroda ufundowana przez Dolinę Charllotty:voucher  pobyt dla dwóch osób na dwa dni z zabiegiem

data 23 marca 2018 g.14 ludzie   pog termo 12o
1. Bartosz Rogowski   Bartłomiej Sobczak 91.
8. (Jarosław Kiernicki)
77' Bartłomiej Woźniakpilka
5.
96. Paweł Iskra
zmiana  Jakub Cerazy
94.
20. (Jakub Prokopiak)
87' Bartłomiej Babiakzk 17.

Piotr Barański, Sławomir Pawlik

W 20 serii gier bieżącego sezonu do Węgorzyna przyjechała drużyna z Wałcza- beniaminek tych rozgrywek. Ostatecznie goście nie wywieźli nawet punktu a mogli to  uczynić grając w osłabieniu. W pierwszych minutach przyjezdni starali się narzucić swój styl gry, spychając nieco miejscowych ale ostatecznie po dwóch dośrodkowaniach nic z tego nie wyniknęło. W 8 minucie Paweł Iskra, mija bramkarza gości, jednak uderza na tyle lekko, że obrońca Orła skutecznie wybija zmierzającą do bramki piłkę.  W kolejnych minutach dwukrotnie strzelali przyjezdni i dwukrotnie niecelnie. W 29 minucie na prawej stronie piłkę rozgrywali miejscowi.  Zagranie na jeden kontakt Pawła Iskry z Grzegorzem Tarasewiczem, dało możłiwość temu drugiemu oddania strzału otwierającego wynik spotkania. W 35 minucie było już 1:1. To efekt akcji gości lewą stroną, po której zagrana futbolówka na środek pola karnego dotarła do Bartłomieja Woźniaka. Ten strzałem w środek bramki pokonał Rogowskiego.  Tuz przed przerwą kolejną okazje miał Paweł Iskra. Ostatecznie oddany strzał przeszedł nieznacznie obok bramki rywali. Po przerwie odważniej ruszyli miejscowi ale brakowało oddania strzału. Takie zdarzenia miały miejsce w 48 i 52 minucie. Udało się w 59 minucie. To efekt kontry, pod którą podłączył się obrońca Damian Dzierbicki.  To właśnie ten zawodnik strzałem z linii pola karnego zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy. Przez ostatnie pół godziny stroną dominującą byli miejscowi.  Swoje okazje mieli Paweł Iskra czy Grzegorz Tarasewicz. Od 78 minuty miejscowi grali z przewagą jednego zawodnika. Od tego momentu to rywale zaczęli więcej zagrażać bramce Rogowskiego, który w końcówce spotkania , interweniował trzykrotnie. Ostatecznie gościom nie udało się doprowadzić do wyrównania.